Pakiety wykończeń i wycena prac

Proces wykończenia mieszkania podzieliliśmy na trzy etapy, z których możesz wybrać dowolny zestaw etapów, które chcesz z nami zrealizować.

ETAP 1 - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

Kompleksowe wykończenie łazienek, ścian i podłóg w
całym mieszkaniu oraz montaż drzwi wewnętrznych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 pakiety cenowe w zależności od przeznaczenia mieszkania, Twojego budżetu oraz wymagań co do jakości materiałów.

BASIC / STANDARD / PREMIUM

Wypełnij poniższy formularz wybierając parametry Twojego mieszkania i zobacz ofertę w ramach wybranego pakieru cenowego:

* Do pomieszczeń zalicza się: pokój, pokój z aneksem kuchennym, oddzielną kuchnię
** Cennik obowiązuje od 01.01.2023 r.

ETAP II - ZABUDOWA MEBLOWA I KUCHENNA

Kuchnia, szafy, półki, regały w zabudowie stałej

Zabudowę meblową wykonujemy w oparciu o indywidualny projekt, który stworzysz we współpracy z naszym projektantem. Wycena zależna jest od wielkości i skomplikowania zabudowy, wybranego rodzaju płyt meblowych oraz zastosowanych systemów otwierania i zamykania. Zajmujemy się również doborem i instalacją sprzętu AGD. W celu uzyskania oferty cenowej zapraszamy Cię do kontaktu z nami

ETAP III - KOŃCOWA ARANŻACJA WNĘTRZ

Meble wolnostojące, oświetlenie, dekoracje ścienne i podłogowe.

Wycena zależna jest od wybranego przez Ciebie umeblowania i materiałów, które ustalisz we współpracy z naszym projektantem. Możemy też dobrać wyposażenie mieszkania w oparciu o określony przez Ciebie budżet na ten cel. W celu uzyskania oferty cenowej zapraszamy Cię do kontaktu z nami

Powrót do góry